15 września 2020
I miejsce w konkursie „Służba BHP - najlepszy doradca pracodawcy” dla mgr inż. Patrycji Kabiesz – doktorantki Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej
Z dumą i przyjemnością informujemy, że Pani mgr inż. Patrycja Kabiesz, doktorantka Katedry Inżynierii Produkcji Wydziału Organizacji i Zarządzania, zdobyła I miejsce w konkursie „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP w Katowicach wraz z Państwową Inspekcją Pracy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagroda BHP

Wiadomość utworzona: 15 września 2020 12:01, autor: Tomasz Owczarek