7 września 2020
Gratulacje dla Pani Profesor Agnieszki Kowalskiej-Styczeń

Z dumą informujemy, że JM Rektor przyznał kolejny grant za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach Nature lub Scence oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach, w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie Nr 27/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 4 marca 2020r.) pracownikowi Wydziału Organizacji i Zarządzania.  Laureatką została Pani dr hab. Agnieszka Kowalska – Styczeń prof. PŚ.

Serdecznie gratulujemy!

Wiadomość utworzona: 7 września 2020 12:08, autor: Mateusz Naramski