15 kwietnia 2020
Komunikat dla studentów - kontynuacja zdalnej edukacji.
Drodzy Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych WOIZ. Przypominamy, że w związku z przedłużająca się epidemią koronawirusa, wszystkie zajęcia odbywają się w formie edukacji zdalnej. Uprzejmie prosimy o regularne uczestniczenie w kursach zamieszczonych i prowadzonych na Platformie Zdalnej Edukacji WOIZ oraz o śledzenie bieżących komunikatów.

Wiadomość utworzona: 15 kwietnia 2020 22:53, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania