2 maja 2011
Wkrótce wybory do samorządów wydziałowych i do rad mieszkańców
Już niedługo odbędą się ogólnouczelniane wybory do samorządów wydziałowych i do rad mieszkańców (w akademikach).

Zachęcamy do podjęcia wyzwania i zgłoszenia swojej kandydatury do samorządu studenckiego.

Jest to niezwykła szansa do rozwijania swoich umiejętności, realizacji pomysłów oraz poznania wielu ciekawych ludzi z innych Wydziałów i Uczelni.

Termin zgłoszeń do 09.05!!!

Formularze można pobierać w biurze Samorządu, budynek C p.05 lub kontaktować się z Przewodnicząca Rady Samorządu Studenckiego  Wydziału Organizacji i Zarządzania Elżbietą Szepiszczak

Wiadomość utworzona: 2 maja 2011 07:15, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2011 07:18, wykonana przez: Dariusz Zdonek