9 czerwca 2020
Zaproszenie

We wtorek 10.03.2020 r. o godz. 10.00 w sali 121 bud. A odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące realizacji projektu pt. "Cognitive technologies - studia II stopnia w języku angielskim". W tym czasie gościć też będzie u nas delegacja z Ukrainy, z Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Budownictwa i Architektury, z którym realizujemy ten projekt. Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonym folderze. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Aleksandra Kuzior - kierownik projektu

Komunikat zawiera załączniki10 marca - spotkanie informacyjne CT (1).pdf