2 kwietnia 2011
Projekt edukacyjny Akademia Budimex
Już po raz trzeci, wspólnie z Grupą Budimex, organizujemy projekt edukacyjny Akademia Budimex. Jest to inicjatywa, podczas której inżynierowie – specjaliści z Grupy Budimex przedstawiają nowoczesne technologie wykorzystane w zrealizowanych kontraktach. Ponadto, studenci mogą zdobyć informacje na temat programu praktyk, programu stypendialnego oraz konkursu „Zbuduj swoją przyszłość”.

W tym roku, Grupa Budimex zaprasza do udziału w programie również studentów energetyki.
Wydarzenie będzie miało miejsce 6 kwietnia na Wydziale Budownictwa. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiAB2011_Politechnika Slaska.pdf

Wiadomość utworzona: 2 kwietnia 2011 15:33, autor: Dariusz Zdonek