26 września 2019
Oferta stażowa CVGS
Przedsiębiorstwo CVGS, producent komponentów dla czołowych producentów branży AUTOMOTIVE i AGD poszukuje kandydatów na stanowisko stażysty. W ramach programu mentorskiego prowadzonego przez doświadczonych pracowników działu inżynieryjnego studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie i widzę, min. podczas tworzenia i aktualizacji dokumentacji LAY-OUT, instrukcji stanowiskowych i instrukcji 5s.
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt przez stronę przedsiębiorstwa: https://cvgs.pl/ lub mailowo biuro@cvgs.pl

Wiadomość utworzona: 26 września 2019 14:08, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania