5 lipca 2019
Współpraca z firmą Etisotf Smart Solutions

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 2 lipca br. Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania Profesor Krzysztof Wodarski podpisał porozumienie o współpracy z firmą Etisotf Smart Solutions. Na spotkaniu omawiana była zarówno działalność firmy Etisoft, jak również Wydziału Organizacji i Zarządzania. Zostały wskazane możliwe obszary współpracy, takie jak: projekty badawcze, praktyki studenckie czy współpraca z kołami naukowymi.

Liczymy na rozwój naszej współpracy w przyszłości.

Wiadomość utworzona: 5 lipca 2019 22:20, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 5 lipca 2019 22:20, wykonana przez: Tomasz Owczarek