26 czerwca 2019
Nina Tymoshchuk
Biblioteka Wydziału Organizacji i Zarządzania zaprasza w dniach od 26.06 do 15.07 2019 roku na wystawę prac plastycznych ukraińskiej malarki Niny Tymoshchuk. Prace należą do cyklu: Życie jest piękne. Autorka przyciąga uwagę zarówno kompozycją, barwą jak i fakturą prac malarskich. Pięknie skomponowane motywy, krajobrazy, martwa natura pozwalają na pełne optymizmu spojrzenie na siebie i otaczający świat.

Wiadomość utworzona: 26 czerwca 2019 10:57, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania