11 kwietnia 2011
STUDIA PODYPLOMOWE DOFINANSOWANE!!!

OFERTA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DOFINANSOWANYCH Z EFS Katedra Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej wraz z Urzędem Miejskim w Zabrzu ogłaszają nabór na studia podyplomowe, realizowane w ramach projektu "Stawiamy na rozwój-studia podyplomowe dla nauczycieli", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Studia podyplomowe realizowane będą na dwóch kierunkach kształcenia:

- Organizacja i zarządzanie w oświacie

- Pozyskiwanie i administrowanie środkami EFS

Szczegóły: