19 czerwca 2019
Projekt Menedżerski - spotkanie informacyjne 24.06
Biuro Karier Studenckich zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dla studentów Zarządzania zainteresowanych udziałem w projekcie menadżerskim organizowanym przez centrum dystrybucyjne Rossman w Pyskowicach www.kariera.polsl.pl/rozne/RoSSmannPS24.06.pdf.
Firma oferuje płatny (umowa o pracę), 9-miesięczny staż, elastyczne podejście (możliwość pogodzenia pracy ze studiami) po zakończeniu certyfikat, dla najlepszych propozycja zatrudnienia.
Staż ma charakter rotacyjny, obejmuje również pobyt w głównym centrum firmy w Łodzi.

Termin: 24.06 godz. 15:00
Miejsce: BKS Gliwice (ul. Konarskiego 20 p.106)

Zainteresowanych udziałem prosimy o wiadomość: kariera@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 19 czerwca 2019 12:20, autor: Anna Jenda

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania