13 czerwca 2019
Kurs "Giełda dla średniozaawansowanych” - zapisy do końca tygodnia

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia można się zapisać na kurs pn.: „Giełda dla średniozaawansowanych”.

W dniach 22-23 czerwca 2019 roku na Wydziale Organizacji i Zarządzania zaplanowany został kolejny kurs Szkoły Giełdowej pn.: „Giełda dla średniozaawansowanych”.

Kurs ten jest głównie przeznaczony dla osób, które już wcześniej poczyniły pierwsze kroki w poznawaniu świata giełdy. Zajęcia „Giełda dla średniozaawansowanych” to 14-godzinny kurs, w ramach którego omawiane są instrumenty pochodne i certyfikaty turbo notowane na GPW, analiza fundamentalna, w tym case study spółek z wybranych branż, analiza techniczna, a także zaawansowane zagadnienia dotyczące funkcjonowania Giełdy i wpływu otoczenia gospodarczego na GPW. Prezentowane treści stanowią rozwinięcie i uzupełnienie tematyki przedstawionej na kursie podstawowym, co powinno przełożyć się na bardziej kompleksową orientację w zakresie inwestycji giełdowych. Kurs obejmuje także zagadnienia, które na podstawie nie były omawiane.

Rejestracji można dokonać na stronie: https://www.gpw.pl/szkola-gieldowa. Opłaty za kurs należy dokonać w tym samym terminie, w którym rejestracji.

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2019 13:42, autor: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania