7 czerwca 2019
Kurs "Giełda dla średniozaawansowanych" już w czerwcu

W dniach 22-23 czerwca 2019 roku na Wydziale Organizacji i Zarządzania zaplanowany został kolejny kurs Szkoły Giełdowej pn.: „Giełda dla średniozaawansowanych”.

To 14 godzinny kurs dla średniozaawansowanych, w ramach którego omówione zostaną instrumenty pochodne i certyfikaty turbo notowane na GPW, analiza fundamentalna, w tym case studies spółek z wybranych branż, analiza techniczna, a także zaawansowane zagadnienia dotyczące funkcjonowania Giełdy i wpływu otoczenia gospodarczego na GPW.
Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość utworzona: 7 czerwca 2019 20:21, autor: Tomasz Owczarek