23 marca 2019
Konferencja „Dzień Innowatora”, 4 kwietnia 2019

Zapraszamy na Konferencję „Dzień Innowatora”, która odbędzie się 4 kwietnia 2019 r. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26. Konferencja jest okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy studentami, przedsiębiorcami i pracownikami naukowymi w zakresie tworzenia, rozwijania i  komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań oraz możliwości wsparcia młodych innowatorów, wynalazców.

Na uczestników czekają liczne atrakcje w postaci naukowych pokojów zagadek, ciekawych prelekcji, stoisk wystawowych oraz praktycznych warsztatów, podczas których będzie można dowiedzieć się:
  • Jak wykorzystywać techniki kreatywnego myślenia dla innowacyjnych rozwiązań i jak myśleć projektowo?
  • Jak poprzez myślenie wizualne ułatwiać procesy prototypowania i projektowania nowych rozwiązań?
  • Jak zastosować urządzenia Internetu rzeczy do realizacji robota sterowalnego poprzez wifi?
  • Jak uruchomić projekt IT? – Tworzenie pierwszej aplikacji mobilnej.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Konferencji Dzień Innowatora 2019, na której znajdują się formularze rejestracyjne: https://roz4.polsl.pl/dzien-innowatora-2019   Udział w Konferencji wymaga rejestracji.

Dzień Innowatora 2019

Wiadomość utworzona: 21 marca 2019 19:05, autor: Tomasz Owczarek