23 marca 2019
Wykład Andrzeja Żylaka Konsula Honorowego Republiki Chorwacji

W środę 20.03.2019 r. gościł na Wydziale Organizacji i Zarządzania Konsul Honorowy Republiki Chorwacji Andrzej Żylak. Pan Konsul spotkał się ze studentami i wygłosił wykład pt.: „Od marzeń do biznesu”. Wskazał, że bardzo ważną rolę odgrywają marzenia i posianie odpowiedniej motywacji działań oraz racjonalne podejście i wiedza, którą można wykorzystać w praktyce. Zachęcał studentów do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji. Spotkanie otworzył Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. PŚ.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Wiadomość utworzona: 21 marca 2019 11:26, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 23 marca 2019 12:39, wykonana przez: Mateusz Naramski