15 marca 2019
Spotkanie inaugurujące Szkołę Giełdową na Wydziale Organizacji i Zarządzania

25 marca w auli C3 odbędzie się spotkanie inaugurujące Szkołę Giełdową na Wydziale Organizacji i Zarządzania. W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną programy kursów Szkoły Giełdowej, wystąpią również dr inż. Tomasz Nawrocki (Politechnika Śląska) oraz Ryszard Wenglorz (Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA).

Wydarzeniu towarzyszyć będzie konkurs organizowany przez Fundację GPW, którego zwycięzcy otrzymają vouchery na bezpłatny udział w kursach Szkoły Giełdowej.

Szczegółowy program spotkania w załączniku.

Komunikat zawiera załącznikiAGENDA_szkoła giełdowa_25.03.2019.pdf

Wiadomość utworzona: 15 marca 2019 14:06, autor: Tomasz Owczarek