14 marca 2019
Konferencja PM Nights - Myśl Projektowo, 15-16 kwietnia 2019.
Zapraszamy na konferencję "PM Nights - Myśl Projektowo" o tematyce zarządzania projektami, która odbędzie się już 15-16 kwietnia 2019 r. w godzinach 15:00-21:00 w salach konferencyjnych spółki Ekoenergia Silesia S.A. przy ul. Żeliwnej 38 w Katowicach. PM Nights to dwudniowa konferencja naukowo-branżowa z dużą ilością praktycznych warsztatów, dzięki którym można znacznie poszerzyć swoje kompetencje z zakresu zarządzania projektem. Konferencja jest darmowa, lecz wymaga rejestracji.

Poniżej zamieszczamy link do głównej strony internetowej PM Nights 2019, na której znajdują się formularze rejestracyjne na wszystkie warsztaty i prelekcje:

Serdecznie polecamy studentom kierunków zarządzanie oraz zarządzanie projektami, młodym Project Managerom, wszelkim osobom zainteresowanym tą tematyką, a nawet ekspertom z obszaru projektów!

Wiadomość utworzona: 14 marca 2019 15:49, autor: Mateusz Naramski
Ostatnia modyfikacja: 14 marca 2019 15:51, wykonana przez: Mateusz Naramski