12 marca 2019
Międzywydziałowe Koło Naukowe Innowacji "NOVUM" rekrutuje!

Jeżeli interesujesz się tematyką innowacji, rozwoju nowych technologii, metodami i technikami kreatywności, a także jeśli chcesz nawiązać nowe znajomości, zaangażować się w różne wydarzenia - przyjdź na spotkanie. Osoby zainteresowane dołączeniem do Koła zapraszamy do sali B104 w dniu 14.03.2019 r. o godz. 11.20. Miejsce: Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Wiadomość utworzona: 12 marca 2019 14:07, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania