12 marca 2019
Biblioteka Wydziału Organizacji i Zarządzania zaprasza w dniach od 12.03 do 12.04.2019 roku na wystawę prac fotograficznych Brygidy Karwackiej.

Autorka zdjęć, to pasjonatka fotografii plenerowej.

Jej zdjęcia dokumentują podróże do takich miejsc, jak Rumunia, czy Japonia.

Jest miłośniczką książek.

Prezentowane fotografie obrazujące Rumunię są pełne spokoju i dystansu do najważniejszych spraw ludzkiego życia.

Piękna kolorystyka, pogodna barwa oraz poszukiwanie intymności i samotności w cieniach przedstawianych obiektów nadają im pełen nostalgii pogłębiony wymiar.

Wiadomość utworzona: 12 marca 2019 14:03, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania