6 marca 2019
Sukces dwóch wydziałowych czasopism naukowych w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Kwartalnik Organization and Management oraz Zeszyty Naukowe Politechniki Śląskiej. Seria: Organizacja i Zarządzanie zostały objęte programem „Wsparcia dla czasopism naukowych” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Oba periodyki zostały wysoko ocenione przez zespół ekspertów za poziom internacjonalizacji, doskonalenie praktyk wydawniczych i edytorskich oraz wpływ na rozwój nauk o zarządzaniu i jakości. Dołączyły tym samym do grona prestiżowych czasopism naukowych z dwudziestopunktową punktacją za opublikowany artykuł. Otrzymały także dofinansowanie na podnoszenie jakości i zwiększanie rozpoznawalności w międzynarodowym środowisku akademickim i biznesowym. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zespołom zaangażowanym w rozwój nagrodzonych czasopism.

Okladki

Wiadomość utworzona: 6 marca 2019 19:53, autor: Tomasz Owczarek