28 lutego 2011
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - 8 marca 2011

Politechnika Śląska i „Technopark Gliwice” zapraszają do udziału w XIII wiosennej edycji targów, gdzie znaleźć będzie można oferty PRACY, STAŻY i PRAKTYK oraz zapoznać się z możliwościami uzyskania finansowego i merytorycznego wsparcia własnej działalności gospodarczej.

Targi odbędą się w Hali „Nowej” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, w Gliwicach przy ul. Kaszubskiej 28, w godz. 9.00 – 15.00.

Każdy uczestnik otrzyma katalog, a w nim profile wystawców, w tym informacje o zakresie działalności instytucji udzielających wsparcia merytorycznego i finansowego firmom.

Szczegóły, w tym opis wystawców na www.targipracy.edu.pl.

Projekt jest współfinansowany z Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator Innowacyjności – Wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”.

Wiadomość utworzona: 28 lutego 2011 09:38, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania