5 marca 2019
„ZABRZAŃSKA ATENA” dla Profesora Krzysztofa Wodarskiego – Dziekana naszego wydziału

Z dumą informujemy, że w dniu 2 marca 2019r. Pan Profesor Krzysztof Wodarski odebrał Nagrodę Prezydenta Miasta Zabrze „ZABRZAŃSKA ATENA” w dziedzinie Medycyna i Nauka.

Dzięki zaangażowaniu, konsekwencji i osobistemu autorytetowi Pana Profesora zabrzański Wydział Organizacji i Zarządzania ugruntowuje pozycję nowoczesnego ośrodka kształcenia studentów. Cieszy się jednocześnie renomą placówki efektywnie integrującej świat nauki oraz gospodarki. Obok działalności naukowej i dydaktycznej na najwyższym poziomie jest także miejscem ważnych wydarzeń w życiu społecznym miasta. Wydział – nagradzany w skali ogólnopolskiej – przyczynia się do rozsławiania dobrego imienia Zabrza jako prężnego ośrodka akademickiego.

Nagroda stanowi ponadto uhonorowanie bogatego dorobku naukowego Pana Profesora w zakresie m.in. zarządzania ryzykiem gospodarczym, restrukturyzacją przedsiębiorstw czy oceną efektywności ekonomicznej inwestycji, a także aktywności w Sekcji Organizacji i Ekonomiki Górnictwa Komitetu górnictwa PAN, komisji Nauk Organizacji i Zarządzania Oddziału PAN w Katowicach oraz pracy na rzecz Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii – powiedziała Pani Małgorzata Mańka – Szulik  Prezydent Miasta Zabrze.

Gratulujemy Panie Profesorze!!!

Wiadomość utworzona: 5 marca 2019 15:23, autor: Mateusz Naramski