27 lutego 2019
Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości, 4 marca

W dniu 4 marca 2019 w godzinach 9.00-15.00 na Hali „Nowej” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Kaszubska 28) odbędą się Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

Wydarzenie dedykowane kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Przedsięwzięcie ma na celu nawiązanie bezpośredniego kontaktu Pracodawców i organizacji z potencjalnymi kandydatami do pracy a także osobami zainteresowanymi prowadzeniem własnej działalności biznesowej.

Targi to również idealne miejsce do uzyskania informacji o możliwościach udziału w aktywnościach podnoszących kompetencje społeczne i zawodowe – oczekiwane i doceniane przez współczesny rynek pracy.

Organizacji targów towarzyszy idea zwiększania platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim. Współpraca taka może dotyczyć zlecania opracowań nowych metod, udostępniania materiałów do pisania prac dyplomowych, w tym rozpraw doktorskich, jak również konsultowania pomysłów na zwiększenie efektywności podejmowanych działań.

Koordynatorami wydarzenia są uczelniane Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki.

Partnerem merytorycznym: Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Strona internetowa wydarzenia: www.targipracy.polsl.pl

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/307518423471864

Wiadomość utworzona: 27 lutego 2019 12:33, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania