20 lutego 2019
Zmiana terminu zjazdu na studiach niestacjonarnych
Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że z przyczyn organizacyjnych najbliższy zjazd na studiach niestacjonarnych, który miał się odbyć w terminie 23, 24 lutego 2019 r., zostaje przeniesiony na termin 18 i 19 maja 2019 r.

Tym samym zajęcia w dniach 23 i 24 lutego br. na studiach niestacjonarnych I i II stopnia nie odbędą się.

W dniu 23.02.2019 r. Dziekanat w Zabrzu będzie czynny w godzinach od 9.00 do 13.00.

Dziekan Wydziału
dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. PŚ