15 lutego 2019
Fluor S.A. zaprasza do aplikowania do Fluor Global University Sponsorship Program (GUSP)

Fluor Global University Sponsorship Program (GUSP), to program w ramach którego istnieje możliwość dofinansowania różnego rodzaju inicjatyw promujących nauki techniczne, jak również poszerzające zakres kształcenia oraz umożlwiające podwyższenie kwalifikacji zawodowych studentów i pracowników Politechniki Śląskiej.

Zainteresowane osoby/instytucje proszone są o przesłanie uzupełnionego wniosku do 15 marca b.r. na adres wskazany w folderze.

Wnioski zarekomendowane do całkowitego lub częściowego finansowania, zostaną wyłonione przez wewnętrzną komisję do 29 marca b.r.

Wszyscy wnioskodawcy indywidualnie zostaną poinformowani o decyzji.

Edytowalny wniosek znajdziecie Państwo pod linkiem.
Folder informacyjny natomiast można pobrać w tym miejscu.

Wiadomość utworzona: 15 lutego 2019 12:09, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania