24 lutego 2011
Zaproszenie do udziału w inicjatywie Studenckie Biuro Projektów
Biuro ESK 2016 Katowice i Radio Studenckie Egida zapraszają do wzięcia udziału w inicjatywie Studenckie Biuro Projektów

Celem Studenckiego Biura Projektów jest wspieranie, realizowanie i promowanie studenckich inicjatyw na poziomie miejskim, regionalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym. Biuro ma pomagać w realizacji pomysłów studentów, a także integrować twórców, aby w przyszłości mogli działać wspólnie, dzieląc się doświadczeniami, umiejętnościami i wiedzą.

Przede wszystkim Studenckie Biuro Projektów to konkurs na projekt aktywizujący młodzież akademicką. Studenckie inicjatywy, które dotychczas funkcjonowały jedynie w myślach mogą doczekać się urzeczywistnienia. Wystarczy tylko ciekawy pomysł przelać na papier i zgłosić się z nim do Biura ESK. Zwycięskie projekty doczekają się realizacji jeszcze w tym roku.

Szczegółowe informacje, formularz konkursowy i regulamin - dostępne są w biurze Samorządu Studenckiego Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz na oficjalnej stronie internetowej Biura ESK 2016 Katowice - www.2016katowice.eu

Wiadomość utworzona: 24 lutego 2011 21:36, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania