24 lutego 2011
PRAKTYKI STUDENCKIE

Uwaga studenci !

W związku ze zgłaszanymi przez studentów i prowadzących zajęcia wątpliwościami dotyczącymi praktyk studenckich informuję, że praktyka dyplomowa zapisana w planie studiów I stopnia jest obowiązkowa.

Jednocześnie przypominam, że poza kierunkami na których zostały ustalone jednolite terminy praktyk, przebieg praktyk powinien zostać uzgodniony w sposób nie kolidujący z zajęciami dydaktycznymi.

Za wynikłe nieporozumienie przepraszam.

Prodziekan ds. Studenckich

Wiadomość utworzona: 24 lutego 2011 13:49, autor: Beata Kossakowska