20 listopada 2018
Serdecznie zapraszamy na certyfikowane szkolenia z Lean Management, przygotowane przez firmę szkoleniową Lean Action Plan.

Pierwsze certyfikowane szkolenie o tematyce Lean Management pod nazwą "LEAN DLA STUDENTÓW EDYCJA XXI – ZABRZE" pozwoli na pełne zrozumienie narzędzi koncepcji Lean. Szkolenie odbędzie się 29 listopada 2018 r. w godzinach 15:00-21:00 w sali A312 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej (ul. Roosevelta 26, Zabrze, 41-800). Promocyjna cena szkolenia dla studentów Politechniki Śląskiej wynosi 170 zł. Zapisy i więcej informacji o szkoleniu można znaleźć pod następującym linkiem:

Drugie certyfikowane szkolenie obejmuje tematykę zarządzania produkcji, a dokładniej: "Excel na Produkcji". Na tym szkoleniu każdy uczestnik dowie się jak skutecznie i efektywnie zarządzać produkcją za pomocą powszechnego oprogramowania Microsoft Excel. Uczestnicy będą mogli zobaczyć m. in. które funkcje są przydatne do analizy danych, jak identyfikować wąskie gardła lub jak zarządzać bazą części zamiennych. Szkolenie odbędzie się 13 grudnia 2018 r. w godzinach 15:00-21:00 w sali D101 na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej (ul. Roosevelta 26, Zabrze, 41-800). Promocyjna cena szkolenia dla studentów Politechniki Śląskiej wynosi 249 zł. Zapisy i więcej informacji o szkoleniu można znaleźć pod następującym linkiem:

Uwaga! W razie chęci uczestnictwa w obu certyfikowanych szkoleniach istnieje możliwość wykupienia pakietu na oba szkolenia w promocyjnej cenie 349 zł. Uprzejmie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z obszaru Lean i Zarządzania Produkcją, a także zdobyć wartościowe certyfikaty.

Wiadomość utworzona: 20 listopada 2018 15:12, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania