20 listopada 2018
Wystawa prac graficznych i rysunku Agnieszki Kamińskiej.

Biblioteka Wydziału Organizacji i Zarządzania zaprasza w dniach od 20 listopada do 22 grudnia 2018 roku na wystawę prac graficznych i rysunku Agnieszki Kamińskiej.

Autorka jest absolwentką wrocławskiej ASP, dyplom obroniła w Katedrze Wzornictwa Przemysłowego w 2006 roku. Na co dzień pracuje jako grafik komputerowy, mieszka we Wrocławiu.

Pasjonuje ją lotnictwo, fotografia i fantastyka.

Prezentowane prace są wyprawami w świat wyobraźni, wypełniony pięknem ze skazą, stanowią one ilustracje do jej krótkich opowiadań a także do muzyki, której słucha.

Wiadomość utworzona: 20 listopada 2018 11:19, autor: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania