15 listopada 2018
Projekt szkoleniowo – stażowy organizowany przez „Technopark Gliwice”!

Ostatnie 2 miejsca w grupie 3 (ostatnia w tym roku) projektu szkoleniowo – stażowego organizowanego przez „Technopark Gliwice”!

Do udziału zapraszamy:
studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

W ramach projektu oferujemy:

*     3-miesięczny staż,

*     stypendium szkoleniowe i stażowe,

*     podniesienie kwalifikacji poprzez udział w kursie specjalistycznym wraz z certyfikacją,

*     udział w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego,

*     wsparcie coacha i doradcy zawodowego.

SZCZEGÓŁY: WWW.TECHNOPARK.GLIWICE.PL/STAZE

Wypełnij formularz dostępny na stronie, dostarcz go do nas lub wyślij na
staze@technopark.gliwice.pl. Jesteś zainteresowany/a udziałem, ale obronę masz za chwilę? – zapraszamy do kontaktu 32 335 85 13  – w projekcie przewidziane są kolejne rekrutacje.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Wiadomość utworzona: 15 listopada 2018 07:27, autor: Anna Jenda

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania