12 listopada 2018
Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej
Dziekan i Rada Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zapraszają na publiczną obronę rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu mgr. inż. Krzysztofa Hermana, która odbędzie się dnia 23.11.2018 r. o godz. 10.00 w Sali Rady Wydziału, budynek A (I piętro) Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26-28.

Temat pracy doktorskiej:
Modele biznesu przedsiębiorstw turystyki dziedzictwa przemysłowego

Promotor: dr hab. inż. Adam Szromek, prof. PŚ, Politechnika Śląska
Promotor pomocniczy: dr inż. Marek Krannich, Politechnika Śląska

Recenzenci:
⦁ prof. dr hab. Ewa Bojar, Politechnika Lubelska,
⦁ dr hab. Jacek Ruszkowski, Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie.

Z rozprawą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Politechniki Śląskiej przy ul. Kaszubskiej 23 w Gliwicach. Streszczenie pracy łącznie z recenzjami jest dostępne na stronie Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej: www.woiz.polsl.pl

Wiadomość utworzona: 12 listopada 2018 10:55, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2018 20:46, wykonana przez: Tomasz Owczarek