15 października 2018
Studia podyplomowe Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie - informacje
Uroczyste rozpoczęcie Studiów Podyplomowych: Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie odbędzie się dnia 26 października 2018r. o godz. 16:00 w budynku A w Sali Rady Wydziału w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Uroczyste zakończenie Studiów Podyplomowych: Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie odbędzie się dnia 26 października 2018r. o godz. 18:00 w budynku A w Sali Rady Wydziału w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26.

Wiadomość utworzona: 15 października 2018 18:32, autor: Tomasz Owczarek
Ostatnia modyfikacja: 15 października 2018 19:05, wykonana przez: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania