10 października 2018

Biblioteka Wydziału Organizacji i Zarządzania zaprasza w dniach od 12 października do 15 listopada 2018 roku na wystawę fotografii Zdzisława Rakszawskiego.

Autor to lekarz, fotografik zajmujący się głównie zapisem obrazu architektury, pejzaży i makro fotografią. Miłośnik fotografii czarno – białej.

Laureat min.: I miejsca w konkursie Karta dla producenta przy Międzynarodowym Festiwalu Producentów Filmowych SILESIA FILM.

Uczestnik licznych konkursów fotograficznych międzynarodowych  (Tokio  - Japonia)

Wystawiał swoje pracę fotograficzne również w okolicach które są dla niego szczególnie bliskie, w Żorach, Jastrzębiu – Zdrój itd.

Prezentowane fotografie magnetyzują nostalgią i specyficznym uchwyceniem piękna obiektów industrialnych, które powoli odchodzą w przeszłość.

Wiadomość utworzona: 10 października 2018 15:04, autor: Mateusz Naramski
Ostatnia modyfikacja: 10 października 2018 15:06, wykonana przez: Mateusz Naramski

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania