5 października 2018
Wydział Organizacji i Zarządzania realizuje projekt „Zabrzańskie kadry dla nowoczesnych usług”.
Wydział Organizacji i Zarządzania realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.:
„Zabrzańskie kadry dla nowoczesnych usług”.
Partnerem projektu jest Syntea SA. Celem projektu jest podniesienie kompetencji 81 studentów Politechniki Śląskiej - Wydziału Organizacji i Zarządzania w Zabrzu z kierunków: Logistyka, Zarządzanie, Zarządzanie oraz Inżynieria Produkcji, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa dzięki realizacji kompleksowego programu kształcenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej i się zrekrutować? Wejdź na:

Wiadomość utworzona: 4 października 2018 22:15, autor: Mateusz Naramski
Ostatnia modyfikacja: 5 października 2018 10:27, wykonana przez: Tomasz Owczarek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania