Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Artykuł naszych pracowników w jednym z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych na świecie

Tytuł

Treść

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że artykuł autorstwa pracowników naszego Wydziału został opublikowany przez jedno z najbardziej prestiżowych czasopism naukowych na świecie.

Praca pt. "Sustainable development of industrial heritage tourism – A case study of the Industrial Monuments Route in Poland" autorstwa prof. dr. hab. inż. Adama R. Szromka, dr. inż. Krzysztofa Hermana oraz dr. inż. Mateusza Naramskiego (wszyscy autorzy pracują w Katedrze Ekonomii i Informatyki) ukazała się w 83. numerze czasopisma Tourism Management. Czasopismo to należy do absolutnej czołówki czasopism naukowych (TOP1), co przekłada się na najwyższą możliwą punktację w wykazie MNiSW (200pkt).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych!

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny