Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > W dniu 30.11.2020r. zmarł Alex Burak, student studiów II stopnia (magisterskich) kierunku Zarządzanie.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: W dniu 30.11.2020r. zmarł Alex Burak, student studiów II stopnia (magisterskich) kierunku Zarządzanie.

Tytuł

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci jednego z naszych studentów.

Ten młody, niespełna 28-letni człowiek miał całe życie przed sobą. Alex Burak napisał pracę magisterską pod opieką Pani dr hab. inż. Lilli Knop, prof. PŚ i w dniu 30.11.2020r. miał przystąpić do obrony. Niestety los napisał dla Niego swój scenariusz. Alex Burak odszedł od nas zdecydowanie zbyt wcześnie. Dlatego dbajmy o siebie nawzajem. Zróbmy wszystko, aby do normalności, która mamy nadzieję niedługo do nas wróci, powrócić w jak najszerszym gronie.

Wyrazy głębokiego współczucia w imieniu całej społeczności akademickiej składamy na ręce Rodziny Alexa.

Dziekan oraz Kolegium Dziekańskie

Wydziału Organizacji i Zarządzania

Politechniki Śląskiej

Wygasa