Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Bezpłatny kurs j. angielskiego dla studentów w OXFORD

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Bezpłatny kurs j. angielskiego dla studentów w OXFORD

Tytuł

Bezpłatny kurs j. angielskiego dla studentów w OXFORD

Treść

Zapraszamy studentów do Szkoły J. Angielskiego „OXFORD” w Gliwicach na całkowicie bezpłatny kurs j. angielskiego dofinansowany ze środków UE. Kursy są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania od A0-C1. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i są prowadzone również przez brytyjskiego native-speakera. Co otrzymasz?

- 120 h kursu prowadzonych przez bardzo wysoko kwalifikowany personel

- bezpłatne podręczniki

- bezpłatny egzamin zewnętrzny po zakończeniu kursu.

Zajęcia przewidziane są w formie stacjonarnej (12-osobowe grupy), a w razie zaistnienia takiej konieczności zostaną przeniesione w przestrzeń wirtualną. Kurs prowadzony jest w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 34.

Warunki uczestnictwa:

- ukończone 18 lat

- posiadanie niskich kwalifikacji (co najwyżej matura w momencie przystąpienia do projektu)

- zatrudnienie (umowa o pracę, o dzieło lub zlecenie) w momencie przystąpienia do projektu (weryfikowane na podstawie zaświadczenia od podmiotu zatrudniającego);

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać WYŁĄCZNIE przez stronę internetową:

W formularzu należy koniecznie zaznaczyć fakt posiadania niskich kwalifikacji!

Nie zwlekaj – rekrutacja w toku! Kursy rozpoczną się około 2 listopada.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny