Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > VI MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWA "ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI. ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO"

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: VI MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWA "ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI. ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO"

Tytuł

Treść

W dniach 24-26 września 2020r. w Wiśle odbędzie się VI MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWA „ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI. ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO”. Konferencja organizowana jest przez Katedrę Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz współorganizowana przez: Kijowski Narodowy Uniwersytet Budownictwa i Architektury, Kijów, Ukraina; Narodową Akademię Nauk Ukrainy, Kijów, Ukraina; Akademię Nauki i Biznesu w Londynie, Wielka Brytania oraz Sumski Uniwersytet Państwowy, Sumy, Ukraina.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny