Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > 77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: 77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu

Tytuł

77. Tour de Pologne. Zmiany w organizacji ruchu

Treść

5 sierpnia 2020 roku nastąpią zmiany w ruchu drogowym oraz transporcie publicznym ze względu na organizację 77. edycji Tour de Pologne.

W związku z organizacją pierwszego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Katowicach 5 sierpnia o godz. 4.00 nastąpią zmiany w ruchu drogowym. Zmodyfikowany zostanie także rozkład jazdy komunikacji. Ulice, przez które poprowadzi wyścig, zostaną zamknięte o godz. 16.00 i ponownie stopniowo otwarte o godz. 19.00.

Szczegóły trasy oraz informacje o zmianach w organizacji ruchu i komunikacji publicznej znajdują się w ulotce informacyjnej oraz na stronie www.katowice.eu. Ponadto zostanie uruchomiona specjalna infolinia dotycząca Tour de Pologne, czynna 4 i 5 sierpnia pod numerem 32 77 88 960. Na trasie wyścigu będą obecni przedstawiciele służb porządkowych, którzy odpowiedzą na pytania związane z przebiegiem imprezy sportowej.

Drugi etap Tour de Pologne będzie odbywał się na terenie Zabrza. Informacje o zmianach w organizacji ruchu pojazdów znajdują się na stronie www.zabrze.com.pl.

Podobne utrudnienia mogą wystąpić także w Gliwicach. Bieżące informacje o utrudnieniach drogowych oraz mapy etapów można znaleźć na na stronie Tour de Pologne.

Organizatorzy w trosce o bezpieczeństwo kibiców oraz sportowców zachęcają do oglądania transmisji 77. Tour de Pologne na żywo w telewizji lub Internecie. Podczas przebywania na terenie wyścigu należy zachować dystans i stosować się do zaleceń służb porządkowych.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny