Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Studenci Politechniki Śląskiej wybrali Wydziałowych Mistrzów Zdalnego Nauczania – wśród laureatów przedstawiciel Wydziału Organizacji i Zarządzania

Tytuł

Treść

W zorganizowanym przez Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej konkursie „Wydziałowy Mistrz Zdalnego Nauczania” zostali wyróżnieni: dr inż. arch. Ryszard Nakonieczny (Wydział Architektury),dr inż. Jarosław Karcewicz (Wydział Matematyki Stosowanej), dr inż. Paweł Grajper (Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki), dr inż. Krzysztof Sztymelski (Wydział Elektryczny), dr inż. Tomasz Owczarek (Wydział Organizacji i Zarządzania), dr hab. inż. Hanna Barchańska, prof. PŚ (Wydział Chemiczny), dr inż. Konrad Kaczmarek (Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej), dr inż. Rafał Burdzik, prof. PŚ (Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej), dr inż. Lesław Gajda (Wydział Inżynierii Materiałowej), dr hab. inż. Marek Płaczek, prof. PŚ (Wydział Mechaniczny Technologiczny), dr inż. Bernard Kotala (Wydział Budownictwa), dr inż. Paweł Nowak (Wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki), dr inż. Anna Tamulewicz (Wydział Inżynierii Biomedycznej), mgr Anna Potyka (Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją), mgr Mariusz Starak (Studium Języków Obcych).

Gratulujemy!!!

Wygasa

Jednostka

ROZ