Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Granty przyznane!

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Granty przyznane!

Tytuł

Granty przyznane!

Treść

Informujemy, że JM Rektor przyznał granty za publikacje wydane w czasopismach TOP1, TOP10, czasopismach Nature lub Scence oraz za monografie w wysoko punktowanych wydawnictwach, w ramach programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (Zarządzenie Nr 27/2020 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 4 marca 2020r.) następującym pracownikom naszego wydziału:

• Dr inż. Adam Ryszko  (1 grant w podziale na współautorów:  dr inż. Agnieszka Janik, dr inż. Marek Szafraniec).

• Prof. dr hab. inż. Adam Szromek – 3 granty

• Dr inż. Krzysztof Herman (1 grant w podziale na współautorów: dr inż. Mateusz Naramski).
Gratulujemy !!!

Wygasa

Jednostka

ROZ