Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania na drugim miejscu wśród laureatów edycji specjalnej konkursu „Mój Pomysł na Biznes”

Tytuł

Treść

W piątek, 22 maja, wyłoniono laureatów edycji specjalnej konkursu „Mój Pomysł na Biznes”. Jury pod przewodnictwem JM Rektora prof. dr. hab. inż. Arkadiusza Mężyka podjęło decyzję o wyróżnieniu 12 z 50 nadesłanych biznesplanów. Koordynatorem przedsięwzięcia od I. edycji jest Biuro Karier Studenckich.

Komisja konkursowa wyłoniła dwóch laureatów drugiego miejsca. Wśród nagrodzonych jest biznesplan opracowany przez członków koła naukowego Innowator działającego na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Tytuł zaproponowanego biznesplanu to: „Rozwijanie możliwości poznawczych osób starszych za pośrednictwem technologii informatycznych”.

Przedsięwzięcie ma charakter międzynarodowy, w którym uczestniczą studenci z Polski i studenci z zagranicy: Julia Jurasik (przewodnicząca koła naukowego Innowator), Gabriela Borgosz, Maciej Radomski, Natalia Pietrulińska, Muam Mah Pascal, Neye Ikem Benjamin, Keno Ermias Dereje.

Opiekę naukową nad projektem pt. „Rozwijanie możliwości poznawczych osób starszych za pośrednictwem technologii informatycznych” sprawują prof. dr hab. inż. Jan Kaźmierczak oraz dr inż. Joanna Bartnicka.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny