Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Prejekt Rest-room - Przystanek. Prośba o wypełnienie ankiety.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Prejekt Rest-room - Przystanek. Prośba o wypełnienie ankiety.

Tytuł

Prejekt Rest-room - Przystanek. Prośba o wypełnienie ankiety.

Szanowni Studenci,

W ramach Nowych Indywidualnych Programów Studiów prowadzonych w formie Project Based Learning w projekcie: 'Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje' zespół pracowników i studentów z Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją oraz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej realizują projekt pt. "Rest-room - Przystanek" w semestrze letnim 2019/2020.

Zadanie zakłada przygotowanie wytycznych do projektu pokoju wypoczynkowego dedykowanego studentom z niepełnosprawnością. Realizacja zadania wymaga zatem poznania oczekiwań studentów w tym zakresie czemu służy przygotowany kwestionariusz ankiety internetowej.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny