Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Akcja społeczna "Pomachajmy sobie nawzajem!"

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Akcja społeczna "Pomachajmy sobie nawzajem!"

Tytuł

Akcja społeczna "Pomachajmy sobie nawzajem!"

Treść

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej postanowił uruchomić nową akcję społeczną - Pomachajmy sobie nawzajem!

Nie możemy się spotykać. Nie możemy podać sobie ręki. Nasze usta zasłaniają maski. Z powodu groźnego wirusa nie możemy wykonywać wielu gestów i czynności, które do tej pory były dla nas czymś zwyczajnym, codziennym i normalnym. Pandemia koronawirusa ograniczyła nasze kontakty międzyludzkie, naszą komunikację i negatywnie wpłynęła na relacje społeczne. Co nam pozostało? W jaki sposób możemy okazać bliskość, szacunek i zaufanie drugiemu człowiekowi? Wystarczy pomachać do kogoś ręką – dzisiaj to więcej niż uśmiech!

Pomachaj komuś, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz! Nikt z nas nie jest sam - wszyscy jesteśmy w tym razem! Uprzejmie prosimy o udostępnianie wydarzenia gdzie tylko się da!

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny