Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Komunikat dla studentów - kontynuacja zdalnej edukacji.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Komunikat dla studentów - kontynuacja zdalnej edukacji.

Tytuł

Komunikat dla studentów - kontynuacja zdalnej edukacji.

Treść

Drodzy Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych WOIZ Uprzejmie informujemy, że w związku z przedłużająca się epidemią koronawirusa, wszystkie zajęcia będą się odbywać w formie edukacji zdalnej, tak jak przez ostatnie dwa tygodnie. Prosimy o regularne uczestniczenie w kursach zamieszczonych i prowadzonych na Platformie Zdalnej Edukacji WOIZ oraz o śledzenie bieżących komunikatów.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny