Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Najbliższy kurs Szkoły Giełdowej odwołany

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Najbliższy kurs Szkoły Giełdowej odwołany

Tytuł

Najbliższy kurs Szkoły Giełdowej odwołany

Treść

Informujemy, że na mocy Zarządzenia Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 11 marca 2020 r. zostają wprowadzone szczególne środki zapobiegawcze w związku z rosnącym zagrożeniem epidemią koronawirusa COVID-19. Do odwołania zostają zawieszone wykłady, zajęcia oraz konsultacje dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych oraz inne formy kształcenia. W związku z tym, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję, że najbliższy kurs Szkoły Giełdowej dla początkujących pn. Podstawy inwestowania na giełdzie, który miał odbyć się w dniach 21-22 marca br. na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, zostaje odwołany.

Następny kurs planuje się w terminie 20-21 czerwca br.

W razie pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem Szkoły GPW na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej dr. inż. Tomaszem Nawrockim (tomasz.nawrocki@polsl.pl) lub z Sekretarzem Szkoły GPW na Wydziale mgr inż. Anną Bartłomiejczyk (anna.bartlomiejczyk@polsl.pl; szkolaGPW@polsl.pl; tel. 32 2777 305).

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny