Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW WS. ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW WS. ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM

Tytuł

KOMUNIKAT DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW WS. ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM

Treść

Szanowni Studenci, Szanowni Doktoranci, ze względu na podjęte działania związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej i kolejnymi przypadkami zachorowań w Polsce informujemy, że do niezbędnego minimum zostają ograniczone bezpośrednie  kontakty pomiędzy pracownikami Uczelni oraz kontakty pracowników ze studentami i doktorantami.

Podstawową formą kontaktu jest korespondencja e-mailowa oraz kontakt telefoniczny.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny