Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Kierunki Analityka Biznesowa, Zarządzanie Projektami oraz specjalność Production and Logistic Systems in Industrial Enterprises wyróżnione!

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Kierunki Analityka Biznesowa, Zarządzanie Projektami oraz specjalność Production and Logistic Systems in Industrial Enterprises wyróżnione!

Tytuł

Treść

Z ogromną przyjemnością informujemy, że kierunki prowadzone na naszym Wydziale: Analityka Biznesowa (I st.) i Zarządzanie Projektami (I st.), a także specjalność Production and Logistic Systems in Industrial Enterprises prowadzona na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (II st.) zostały nagrodzone Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością". Kierunek Analityka Biznesowa został ponadto wyróżniony Certyfikatem Nadzwyczajnym "Laur Innowacji" przyznawanym za "wdrożenie najbardziej innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny".

Wyróżnienia podczas uroczystej Gali Finałowej odebrali dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ, dr hab. inż. Krzysztof Wodarski, prof. PŚ oraz dr inż. Seweryn Tchórzewski.

Certyfikat "Studia z Przyszłością" otrzymują te kierunki, które - zdaniem komisji złożonej z trzech niezależnych ekspertów, reprezentujących środowisko akademickie, gospodarcze oraz organy statutowe Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego - cechują się szczególnie wysoką jakością programu, potencjałem innowacyjnym i orientacją prorynkową.

Warto podkreślić, że kierunek Analityka Biznesowa otrzymał podwójne wyróżnienie drugi rok z rzędu.

Listę wszystkich nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu oraz relację z Gali można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny