Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU ERASMUS +

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU ERASMUS +

Tytuł

ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ PROGRAMU ERASMUS +

Treść

Zapraszamy wszystkich studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania do udziału w programie Erasmus+. Spotkanie informacyjne dotyczące warunków rekrutacji na studia za granicą oraz praktyki studenckie odbędzie się w czwartek 12 marca o godz. 9.45 w sali C204.

Wszelkich informacji udziela Wydziałowy Koordynator programu Erasmus+ dr hab. inż. Patrycja Hąbek, prof. PŚ (phabek@polsl.pl)

Wygasa

Jednostka

ROZ