Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Rady Dyscyplin
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Uczelnia bliska każdemu  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Uczelnia bliska każdemu

Tytuł

Uczelnia bliska każdemu 

Treść

Szanowni Państwo,

W związku z funkcjonowaniem w Politechnice Śląskiej programu „Uczelnia bliska każdemu” pragnę odnieść się do kolejnych, zgłoszonych w tym programie uwag, dotyczących obiektów Wydziału Organizacji i Zarządzania :

Uwaga: Budynek B TOALETY

- 2 i 3 piętro – brak rewizji/drzwiczek/zabudowy/ ułatwiony dostęp do portierni (instalacji zlok. nad sufitem technicznym (ciągi wentylacyjne, instalacja elektryczna, inst. Mechaniczna (hydrauliczna)

- możliwość uszkodzenia wzroku (dla osób korzystających z toalet na wskutek dostania się do oka ciała obcego (np. brudu, kurzu, opiłków etc.) – propozycja – zabezpieczenie za pomocą płyty (folii oraz taśmy) wkrętów.

Dziękuję za uwagę. Otwory rewizyjne zostały zabezpieczone. Bezpieczeństwo studentów i pracowników Wydziału jest dla władz dziekańskich oczywiście najwyższym priorytetem. Jednakże nie wystarcza mi wyobraźni do zrozumienia, w jaki sposób wspomniany brak drzwiczek mógłby doprowadzić do uszkodzenia czyjegoś wzroku bez usilnych starań osoby takim uszkodzeniem zagrożonej. Jednocześnie uprzejmie informuję, że brak klap/drzwiczek rewizyjnych nie został zgłoszony przez robiących obchody pracowników obsługi, którzy mają obowiązek zgłaszać wszystkie usterki przełożonemu na bieżąco. Pozwala to przypuszczać, iż brak ten zaistniał bardzo niedawno.

 Chciałbym również zaznaczyć,  że od  października 2017r. na Wydziale  Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej można zgłaszać na portierniach wszystkich budynków Wydziału propozycje zmian, usprawnień oraz informacje o zauważonych usterkach zarówno w pomieszczeniach dydaktycznych, jak i we wszystkich pozostałych pomieszczeniach. Wszelkie uwagi można zgłaszać w formie elektronicznej lub w formie papierowej, wykorzystując utworzony specjalnie do tego celu formularz.

Formularz taki można pobierać na portierniach, i tam zostawiać lub wypełnić elektronicznie i przesłać na adres mailowy Kierownika Obiektu Dydaktycznego -  andrzej.kloc@polsl.pl.

Zarówno za zgłoszenia, które już do nas dotarły, jak i za te które dotrą w przyszłości, serdecznie dziękuję.

 

Z poważaniem

Prof. dr hab. inż. Jan Kaźmierczak

Dziekan

Wydziału Organizacji i Zarządzania

Politechniki Śląskiej

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2020-03-05 09:12  przez Mateusz Naramski 
Data ostatniej modyfikacji: 2020-03-05 09:12 , autor ostatniej modyfikacji: Mateusz Naramski